Jan 28
Levně a chutně s Ladislavem Hruškou
publikoval: Kuchtík v rubrice Recepty z TV pořadů dne 28. 1. 2014 |

Již žádný Pohlreich, žádné vaření s Italem a už vůbec ne Jirka Babica. Do Česka vtrhl nový fenomén. Je jím Ladislav Hruška a jeho recepty, se kterými každý může uvařit levně a chutně.

Na rozdíl od svých profesionálních kolegů Láďa Hruška nepotřebuje ani vlastní pořad, jeho recepty, které mu často zasílají přímo divačky a diváci, prezentuje přímo v rámci hlavního zpravodajství televize Nova. Informace o receptech se tak dostanou k publiku, o kterém si ostatní televizní kuchtíci mohou nechat jen zdát.

O tom, že Láďa Hruška vaří levně a chutně jste se již mohli přesvědčit například u receptů na pivní rohlíky z těch nejlepších surovin, domácí chleba, který se nechá připravit za pouhých 12 Kč, domácí koblihy nebo rychlou bábovku. Velké popularitě se těšily i recepty na chipsy z kuřecích kůžiček nebo na bramboráčky.

Láďa Hruška své výtvory hned po uvaření nechává ochutnat i svým kolegům v redakci a i jejich mlsné jazýčky se již nemohou dočkat jeho dalších výtvorů. Nezbývá se tak než těšit na další recepty.» Hledáte recepty na vánoční cukroví? Navštivte stránky www.vanocnirecepty.com
» Chtěli byste vlastní apartmán u moře? Reality Chorvatsko mohou být splněním vašeho snu. Nebo zvolte dům či apartmán v Itálii - nemovitosti Itálie.