Feb 3
Makové loupáky Ládi Hrušky – recept na Tn.cz
publikoval: Kuchtík v rubrice Recepty z TV pořadů dne 3. 2. 2014 |

Fenomenální Ladislav Hruška neboli potravinový inspektor televize Nova opět zabodoval. Loupáčky, které našel v obchodě ho namíchly takovým způsobem, že se rozhodl vyzkoušet vlastní recept. Ten již nyní najdete na Tn.cz viz odkaz níže.

Podle receptu Ladislava Hrušky si můžete udělat loupáčky sami doma. A na kolik vás vyjdou? Pevně se něčeho chytněte. Jeden loupáček vyjde ani ne na tři koruny. A jak chutnají!

Co budete potřebovat? Budou vám stačit 2 vaječné žloutky, jeden přijde do těsta, druhý na pomašlování. Dále hrnek mléka (nemělo by být úplně studené), hladkou mouku, vanilkový cukr, třetinu kostky másla, citronovou kůru, lžíci cukru krupice, půl kostky droždí a špetku soli.

Přehled odkazů na všechny recepty Ládi Hrušky na Tn.cz včetně loupáků naleznete v tomto článku. Tak co, necháte se nalákat a vyzkoušíte domácí makové loupáky? Nechte si chutnat.» Hledáte recepty na vánoční cukroví? Navštivte stránky www.vanocnirecepty.com
» Chtěli byste vlastní apartmán u moře? Reality Chorvatsko mohou být splněním vašeho snu. Nebo zvolte dům či apartmán v Itálii - nemovitosti Itálie.