Feb 12
Recept Tn.cz: Smažák alá Láďa Hruška
publikoval: Kuchtík v rubrice Recepty z TV pořadů dne 12. 2. 2014 |

Kuchařka levných a chutných receptů Ládi Hrušky má další přírůstek. Diváci nový fenomén českých kuchyní zásobují originálními recepty, které populární televizní inspektor následně předvádí v praxi na televizní obrazovce a na Tn.cz. Smažený sýr, lidově řečený smažák, Láďa připravil zcela originálním způsobem. Smažák z hrnku totiž udělal bez smažení.

Zní to neuvěřitelně, ale je to tak. Žádné zbytečné špinění nádobí, žádný tuk, žádné smažení. A výrobní náklady Láďa spočítal na pouhých 19 Kč. A jak obalovaný sýr, který jinak v klasickém provedení patří k hitům českých restaurací, připravit?

Tvrdý sýr se musí nastrouhat na hrubém struhadle. Vedle si pak rozšlehejte vejce. Připravte si misku nebo co nejširší hrnek, vymažte jej tukem a vysypte strouhankou. Polovinu nachystaného nastrouhaného sýra dejte do hrnku, přidejte vejce a zasypte zbytkem sýra a trochou strouhanky na konec.

Vložte do mikrovlnky a a na maximum nechte dělat po dobu pěti minut. Nechte chviličku dojít a je hotovo. Pokud máte problém dostat sýr z hrnku, stačí vzít nůž a po obvodu jej “objet” a vyklopit. še je hotové ani ne za deset minut. Tak co, vyzkoušíte také tento recept?

Přehled všech levných a chutných receptů naleznete zde i s odkazy na videa.» Hledáte recepty na vánoční cukroví? Navštivte stránky www.vanocnirecepty.com
» Chtěli byste vlastní apartmán u moře? Reality Chorvatsko mohou být splněním vašeho snu. Nebo zvolte dům či apartmán v Itálii - nemovitosti Itálie.