Mar 15
Fitness guláš pro lenochy
publikoval: Kuchtík v rubrice Recepty z TV pořadů dne 15. 3. 2014 |

Guláš patří mezi jídla, které si snad každý z nás s chutí dopřeje. Pokud si jej sami nevaříte proto, že vám jeho příprava přijde příliš složitá, pak se přihlašte do kurzů vaření Ládi Hrušky. Nový recept televizního inspektora, pojmenovaný trefně Fitness guláš pro lenochy, je totiž jednoduchý a zvládně ho naprosto každý.

Jaké ingredinece je potřeba si na fitness guláš nakoupit? Úplně postačí 0,75 kg vepřového masa na guláš, tři větší cibule, lžíci mletého kmínu, dvě kostky masoxu, tři lžíce Solamylu a tři lžíce sladké papriky.

Při přípravě guláě postupujte následujícím způsobem: do pekáče dejte tři cibule, které nejprve na drobno nakrájejte. Totéž uděljte i s vepřovým masem. Promíchejte. Nyní rozpusťte dvě kostky masoxu. V nádobě smíchejte lžíci kmínu, solamyl a červenou papriku. Pozor, nesolit! Přidejte rozpuštěný masox dolejte do litru studenou vodou a pečlivě promíchejte. Vzniklou směs vylijte na na maso s cibulí – žádné míchání, pouze pekáč překryjte a dejte do trouby, kde nechte péct hodinu a půl. Pak stačí vyndat z trouby, dát na talíř a pustit se do jídla.» Hledáte recepty na vánoční cukroví? Navštivte stránky www.vanocnirecepty.com
» Chtěli byste vlastní apartmán u moře? Reality Chorvatsko mohou být splněním vašeho snu. Nebo zvolte dům či apartmán v Itálii - nemovitosti Itálie.