Feb 28
Láďa Hruška: odchod z Novy
publikoval: Kuchtík v rubrice Články dne 28. 2. 2015 |

Šokující informace se potvrdila. Láďa Hruška, gurmánský experimentátor, který se proslavil svými recepty “rychle, chutně, levně”, končí na TV Nova. Jak to bude dál s tolik oblíbenými recepty a ještě oblíbenějším reportérem?

Podle informací z televize Nova budou recepty z rubriky “levně a chutně” v televizi pokračovat. Otázkou ale je, kdo je bude připravovat a do jaké míry budou pro diváky autentické, protože levně a chutně se prostě rovná Láďa Hruška.

O ukončení zaměstnaneckého poměru požádal sám Hruška. Kdo by doufal, že bude ještě po dobu obvyklé dvouměsíční výpovědní lhůty k vidění na obrazovce, má smůlu. Poslední reportáž by měl odvysílat tuto neděli.

Podle bulvárních internetových médií jako je Super.cz a Blesk.cz je příčinou odchodu Ládi Hrušky z Novy způsob jednání televize v otázce dohadování nové smlouvy. Podmínky, které v ní měly být, byly pro Láďu údajně nedůstojné.

Kromě televizního vaření, díky kterému se stal tak populární, měl Hruška navíc začít uvádět také pořad Rady ptáka loskutáka, které dříve moderovali sourozenci Gondíkovi. Tohoto pořadu se ale nakonec ujal Petr Rychlý.

V tuto chvíli nejsou žádné potvrzené informace, kde Láďa Hruška pracovně zakotví a zda bude nějakým způsobem pokračovat ve svém poslání, kterým je přinášet širokým masám svoje originální recepty. Vedle reportáží v televizi tak je otázka také v tom, zda se dočkáme pokračování veleúspěšné kuchařky Vaříme s Láďou Hruškou, která byla knižním trhákem minulého roku.

Pokud máte jakékoliv informace nebo se chcete podělit o svoje názory na odchod Ládi Hrušky z Novy, udělejte tak prostřednictvím komentářů pod článkem.» Hledáte recepty na vánoční cukroví? Navštivte stránky www.vanocnirecepty.com
» Chtěli byste vlastní apartmán u moře? Reality Chorvatsko mohou být splněním vašeho snu. Nebo zvolte dům či apartmán v Itálii - nemovitosti Itálie.