Mar 15
Foodtruck znovu vyjíždí
publikoval: Kuchtík v rubrice Články dne 15. 3. 2015 |

Je to k nevíře, ale jako jediný Foodtruck v naší zemi vyjíždí Chefparade Foodtruck už třetí sezonu do měst a obcí se svým autentickým a typickým menu.

Již 21.3.2015 v areálu Holešovické tržnice, kde v hale 36 proběhne první česká konference pro foodies, bude Foodtruck před studiem slavnostně otevírat sezónu, představí novinky ze svého menu, hosté budou moci ochutnat prémiové jemně perlivé ledové čaje značky Sol Maté. Každý dostane dárek a hlavně, hlavně si to udělají hezký.

A co nového na sezónu 2015?

Tento rok znovu Chefparade foodtruck přiveze mnoho druhů mořských plodů, hovězích steaků, rybích specialit, originálních sandwichů a polévek, zkrátka posune své menu zas o krok dál, těšte se.

Dále přináší další novinku – službu “Kvalitní jídlo za pár korun na Vaší party”? Žádný problém.

Sháníte občerstvení pro své hosty, ale nechcete platit zbytečně komplikovaný catering? Zavolejte si Chefparade Foodtruck a nemusí vás to stát ani korunu!

Tento rok jej často uvidíte na soukromé party svých přátel, slavnostních výročích nebo otvíračkách oblíbených obchodů. Je to totiž tak jednoduché, jako nikdy. Napíšete email nebo sms a dopřejete svým hostům koupit si kvalitní jídlo na vámi zvoleném místě. Foodtruck přijede zcela zdarma a vás to nebude stát ani korunu.  Nebo si jednoduše objednejte stylový catering, hravě a bez starostí.» Hledáte recepty na vánoční cukroví? Navštivte stránky www.vanocnirecepty.com
» Chtěli byste vlastní apartmán u moře? Reality Chorvatsko mohou být splněním vašeho snu. Nebo zvolte dům či apartmán v Itálii - nemovitosti Itálie.