Mar 15
Levně a chutně s Františkem Nyklasem
publikoval: Kuchtík v rubrice Články dne 15. 3. 2015 |

Jak jsme vás již před časem informovali, na televizi Nova ukončil svoje působení Ladislav Hruška. Původně běžný reportér si získal srdce diváků a především divaček nejprve jako potravinový inspektor a následně jako kuchař, či chcete-li, gurmánský experimentátor. Místo něj pozměněný formát vaření přebírá reportér Franta Nyklas.

Zatímco dříve Láďa Hruška vařil třeba u sebe doma, František Nyklas vyráží do kuchyní samotných diváků a pokrmy podle jejich receptů připravují společně. Jako první Františka přivítala slečna Veronika žijící ve Šluknovském výběžku.

Společně připravili vynikající kokosové kuličky. Sladkost, po které se u vás doma zajisté zapráší. Stačí jen jen recept vyzkoušet.

A jak se se vám vaření s Františkem Nyklasem líbilo? Dokáže nahradit Ladislava Hrušku? Nebo vám levně a rychle s Frantou Nyklasem nebavilo, protože originál je prostě originál a levně a chutně bez Ládi Hrušky prostě není ono? O své názory se můžete podělit v komentářích pod článkem.» Hledáte recepty na vánoční cukroví? Navštivte stránky www.vanocnirecepty.com
» Chtěli byste vlastní apartmán u moře? Reality Chorvatsko mohou být splněním vašeho snu. Nebo zvolte dům či apartmán v Itálii - nemovitosti Itálie.