Mar 21
Odstartovala soutěž “I Love Food“. Hraje se o ceny v hodnotě 50 000 Kč
publikoval: Kuchtík v rubrice Články dne 21. 3. 2015 |

Škola vaření Chefparade vyhlašuje v rámci dalšího ročníku gastronomického festivalu Foodparade soutěž pro amatérské kuchtíky s názvem I LOVE FOOD s výhrou v hodnotě 50 000 korun!

Pravidla jsou jednoduchá a první kolo již probíhá. Dohromady má soutěž I LOVE FOOD čtyři kola a to poslední se bude odehrávat právě na festivalu Foodparade.

A jak začít soutěžit?

Stačí poslat na soutěž@foodparade.cz recept oblíbeného jídla, kde dominuje především chuť parmazánu.

První kolo běží až do 30. dubna a vybraní finalisté se zúčastní kola druhého, které se bude odehrávat přímo ve škole vaření Chefparade, kde bude jídlo řádně ohodnoceno. Hodnotit se bude servírování jídla, prezentace, chuť a další důležité vlastnosti soutěžního pokrmu, přičemž do předposledního kola postoupí 4 nejlepší soutěžící.

Předposlední kolo se uskuteční na Foodparade před zraky návštěvníků. Soutěžící se mezi sebou utkají ve dvojicích. Úkolem tohoto kola bude ugrilovat hlavní chod ze surovin z “mystery boxu”.

Finále se uskuteční druhý festivalový den. Oba finalisté budou soutěžit ve třech disciplínách: Poznávání po slepu, vědomostní kvíz a “poraď si se surovinou”. Kdo nasbírá více bodů, stává se vítězem a získává výhry v hodnotě 50 000 Kč!

Soutěž je určena všem milovníkům dobrého jídla, kteří se nebojí jakékoliv výzvy a své kuchařské umění touží předvést i ostatním! Výherce s nejvyšším počtem bodů získá odměnu v hodnotě 50 000 korun.

Pravidla a podrobné informace o soutěži naleznete na stránkách Foodparade.

Festival jídla Foodparade se odehrává v zahradách Trojského zámečku a po celé dny se zde konzumují vybrané delikatesy ze všech koutů světa, společně s kvalitním pitím.
Jedinečná atmosféra letního pikniku na festivalu, kde peníze neexistují a platí se zde měnou „chef“.

Pokud toužíte po rodinném pikniku, výletu s dětmi nebo domácím mazlíčkem, navštivte Foodparade, případně se rovnou registrujte do soutěže se svým oblíbeným receptem!» Hledáte recepty na vánoční cukroví? Navštivte stránky www.vanocnirecepty.com
» Chtěli byste vlastní apartmán u moře? Reality Chorvatsko mohou být splněním vašeho snu. Nebo zvolte dům či apartmán v Itálii - nemovitosti Itálie.