Aug 3
Menuměsto.cz: Užitečný nástroj pro strávníky, majitele restaurací a inzerenty
publikoval: Kuchtík v rubrice Články dne 3. 8. 2015 |

V českých internetových vodách se objevil zbrusu nový projekt, který s otevřenou náručí uvítají příznivci stravování v restauracích, provozovatelé restauračních zařízení a v neposlední řadě i inzerenti, kteří chtějí oslovit určitou cílovou skupinu zákazníků. Portál nese název Menuměsto.cz a orientuje se na stravování v rámci celé České republiky. Proč ho budete rádi využívat i vy? Ať už patříte mezi zákazníky, majitele restaurací nebo inzerenty, budete mít z unikátního projektu užitek.

Máte hlad?

Nechce se vám vařit? Jste na služební cestě v jiném městě nebo na rodinném výletě? Jíst se musí, a pokud máte spadeno na chutné polední menu, není nic jednoduššího, než vyhledat informace o nejbližších restauracích právě na portále Menuměsto.cz. V současné době je v databázi více než 56 měst a další průběžně přibývají. U příslušné restaurace najdete všechny podstatné informace – tedy dobu, ve které se menu podává, přesnou adresu a kontaktní údaje. Většinou nechybí ani možnosti platby a odkazy na webové stránky nebo profil na Facebooku. Potěší vás i informace o akcích a pravidelné soutěže o věcné ceny.

Menuměsto

Provozujete restauraci?

Pro majitele restaurací je služba Menuměsto.cz perfektní příležitostí, jak zdarma prezentovat polední menu. A nejen to – díky rozšířenému profilu nebudete potřebovat vlastní webové stránky. Vyplníte-li jídelníček, umožníte zákazníkům objednávat přímo z prostřednictví portálu. Informaci o
probíhající akci zveřejníte na Facebooku jediným kliknutím.

Chcete oslovit zákazníky?

Na závěr jsme si nechali inzerenty, neboť právě těm nabízí portál Menuměsto.cz ideální prostor k lokální propagaci. Profily restaurací jsou umístěny na oddělených doménách (např. menuorlova.cz apod.) – díky tomu oslovíte pouze zákazníky, o které máte zájem. V brzké době přibude možnost řízení reklamy přes jednoduché webové rozhraní.

Co dodat závěrem? Menuměsto.cz je užitečný projekt, kterých je na internetu jako šafránu. Provozovatelé služby navíc slibují spoustu dalších vylepšení, takže se máme na co těšit!» Hledáte recepty na vánoční cukroví? Navštivte stránky www.vanocnirecepty.com
» Chtěli byste vlastní apartmán u moře? Reality Chorvatsko mohou být splněním vašeho snu. Nebo zvolte dům či apartmán v Itálii - nemovitosti Itálie.