Aug 6
Již za měsíc začíná 5. ročník festivalu Foodparade
publikoval: Kuchtík v rubrice Články dne 6. 8. 2015 |

Patříte mezi gurmány a milovníky delikates? Přijďte ve dnech 5. a 6. září 2015 na 5.ročník festivalu jídla a pití Foodparade, který se již tradičně uskuteční v krásných zahradách zámku Troja.

Nažhavte své chuťové pohárky, protože se na vás chystají ti nejlepší kuchaři z předních restaurací, ale i nadšenci z menších poctivých kuchyní. Na začátku si nechte naplnit peněženku speciální festivalovou měnou „chefy“. Nově lze „chefy“ dokupovat již od jednoho kusu. “Chefy” jsou vaše vstupenka do světa jídla a delikates, které si budete moci zakoupit v rámci degustačních menu a nebo i jako samostatné dobroty, případně si je odnést i domů. Vše zapijete výborným pivem, ciderem, vínem nebo kávou.

Chybět nebudou zajímavé kuchařské show, např. Jany Vašákové – šéfredaktorky časopisu F.O.O.D, finále kuchařské soutěže “I LOVE FOOD” o ceny ve výši 100 000,- Kč, autogramiádu i další doprovodný program. Na památku se můžete také vyfotit ve smileboxu od Zomato.

Kromě dětského koutku se zábavným programem (zdarma a neomezeně i pro anglicky mluvící děti) bude součástí areálu i pikniková louka, na které můžete v pohodlí ochutnávat. Deky bude možné zapůjčit, nebo si můžete přinést vlastní.

A jaké restaurace na vás čekají?

Bresto, Burger Bar, Burger meets Diplomat, Café Restaurant Esprit (Holiday Inn), Dům francouzské gastronomie La Gare, Hotel Jítrava, Husí játra,

InterContinental Hotel Prague, La Boucherie & Bistrot M, Le Burger, Mesy restaurant, MyRaw Café, Nostalgie, Pepe Lopez, Steakgrill, Sushitime, U Emy Destinnové, U Modré Kachničky.

A delikatesy?

Angelato, Bánh Mì Makers, Barkona snails, Coolcoco, Cukrárna Buchalovi, Cup and Cake, Čongrády, D – Food Queen, Food Story, Chefshop, Marmelády s příběhem, Nice Pops, Perníčkův sen, Petite France, Sklizeno, The Candy Store, Tuscany Taste, Votre plaisir.

A nebo znáte Sušienkovo pro své domácí chlupaté mazlíčky?

Jak zakoupit vstupenky?

Vstupenky v předprodeji jsou cenově zvýhodněné, základní vstupné je levnější o 50 Kč a snížené vstupné o 25 Kč.

– pomocí objednávkového formuláře na www.foodparade.cz
– ve škole vaření Chefparade, Husitská 56, 130 00 Praha 3 (otevřeno každý pracovní den od 9.00 do 17.00) – možnost platby kartou
– v předprodejní síti TICKETSTREAM® (v prodeji od 15. 6. 2015 do 4. 9. 2015 do 23.59) včetně cestovních kanceláří ČEDOK, FIRO-tour, knihkupectví KANZELSBERGER, www.ticketstream.cz nebo www.ts1.cz. Na tuto akci můžete zakoupit E-TICKET, který si zaplatíte a ihned vytisknete z pohodlí svého domova!
– na místě u vstupních pokladen» Hledáte recepty na vánoční cukroví? Navštivte stránky www.vanocnirecepty.com
» Chtěli byste vlastní apartmán u moře? Reality Chorvatsko mohou být splněním vašeho snu. Nebo zvolte dům či apartmán v Itálii - nemovitosti Itálie.