Sep 1
Láďa Hruška se vrací. Nová kuchařka je zde
publikoval: Kuchtík v rubrice Články dne 1. 9. 2015 |

Rychlé, levné, snadné na přípravu. To jsou recepty Ládi Hrušky. Po fenomenálním úspěchu jeho první kuchařky přichází od 7. září 2015 do prodeje nový soubor receptů s názvem Láďa Hruška se vrací.

Populární kuchařský experimentátor sice v poslední době zmizel z obrazovek (i zde se ovšem chystá jeho návrat, podrobnosti naleznete v článku Vychytávky Ládi Hrušky na TV Prima), jeho příznivci na něj však nezapomněli. Svědčí o tom obrovský zájem o knihu ještě před tím, než šla do prodeje. Pokud tedy nechcete o nejnovější vychytávky z kuchyně Ládi Hrušky přijít, předobjednejte si ji na internetu nebo s návštěvou knihkupectví příliš neotálejte.

Součástí knihy by mělo být 73 receptů určených pro nejrůznější příležitosti i denní dobu. Láďa Hruška zkoušel hlavní jídla, která připravíte během chvíle, recepty inspirované zápisníčky našich babiček, ale tuze oblíbené recepty na sladkosti. Chybět by neměla ani gastronomická inspirace ze zámoří. Zdá se tedy, že je na co se těšit.

Televizní reportér Láďa Hruška není žádný vystudovaný kuchař, nýbrž kuchařský samouk. Ostatně i jeho nová knížka nese podtitul “kuchařka pro samouky”. Recepty proto hravě zvládne opravdu každý, nejen zkušené hospodyňky, ale i muži nebo děti, které ostatně podle Ládi často rády vaří.» Hledáte recepty na vánoční cukroví? Navštivte stránky www.vanocnirecepty.com
» Chtěli byste vlastní apartmán u moře? Reality Chorvatsko mohou být splněním vašeho snu. Nebo zvolte dům či apartmán v Itálii - nemovitosti Itálie.