Sep 3
Vychytávky Ládi Hrušky na TV Prima. Láďa je zpět
publikoval: Kuchtík v rubrice Články dne 3. 9. 2015 |

Také už se vám stýskalo po televizním reportérovi, potravinovém inspektorovi a gurmánském experimentátorovi Láďovi Hruškovi? Pak dlouhé čekání skončilo. Láďa Hruška se vrací ve velkém stylu a opět v trochu jiné roli. Z krále českých kuchyní se stane král tuzemských kutilů.

Převzít štafetu po legendárním Přemku Podlahovi je určitě velká výzva, zdá se ale, že v současnosti není nikdo povolanější. Nový pořad televize Prima Vychytávky Ládi Hrušky přichází na obrazovky. Těšit se na něj můžete v neděli od 11: 45 hod.

Zoufat ale nemusí ani příznivci Láďova kuchařského umění. Krom toho, že na pulty přichází jeho nová kuchařka Láďa Hruška se vrací, i v novém pořadu Láďa občas zamíří do kuchyně. Krom toho ale jeho kroky povedou do dílny či na zahradu, kde bude představovat nejrůznější tipy, triky a vychytávky, které vám stoprocentně usnadní život.

Vychytávky Ládi Hrušky jsou určené všem domácím kutilům, zahrádkářům, chatařům a chalupářům, prostě všem, kteří si chtějí prakticky zútulnit domov, smysluplně využít svoji terasu, balkon nebo třeba jen okenní parapet. Pořad byměl být hobby magazínem, který nebude nudit. Zárukou, že vedle praktické stránky věci bude postaráno i o zábavu by měla být právě osoba moderátora.



» Hledáte recepty na vánoční cukroví? Navštivte stránky www.vanocnirecepty.com
» Chtěli byste vlastní apartmán u moře? Reality Chorvatsko mohou být splněním vašeho snu. Nebo zvolte dům či apartmán v Itálii - nemovitosti Itálie.